Grupa Allegro natelefon.pl

Grupa Allegro stworzyła specjalny serwis, za pomocą którego będzie informowała o swoich mobilnych możliwościach.

Użytkownicy Allegro korzystający z serwisu poprzez komórkę mogą przejrzeć wszystkie wystawione przedmioty czy dodawać aukcje do "Obserwowanych". Najważniejsze jednak, że mogą w ten sposób swobodnie zrobić zakupy na Allegro, a nawet prowadzić sprzedaż.

Nic więc dziwnego, że Grupa inwestuje w ten kanał dotarcia już od lipca 2008 r., kiedy uruchomiono mobilną wersję Allegro. Grupa stworzyła już wersje mobilne swoich serwisów oraz aplikacje działające na różnych platformach sprzętowych i systemowych. Aktualnie do dyspozycji użytkowników są aplikacje Allegro między innymi na IPhone Android, Windows Mobile, Symbian.

Informacje o wszystkich oferowanych produktach i rozwiązaniach Grupa zamierza publikować na nowej stronie naTelefon.pl, w całości poświęconej nowym rozwiązaniom mobilnym Grupy Allegro.

Grupa Allegro natelefon.pl

- Będziemy aktualizować stronę na bieżąco i udostępniać użytkownikom wszystkie najnowsze udogodnienia - mówi Marcin Michalski z Działu Rozwiązań Mobilnych - Plany ? Postaramy się każdy serwis GA udostępnić również mobilnie, w telefonach komórkowych. Reagujemy na każde sygnały i sugestie naszych Użytkowników, chcemy sprostać ich oczekiwaniom.