Google Day 2008 pod koniec września

Już 29 września w Warszawskim Centrum EXPO XXI będzie miało miejsce spotkanie osób z branży internetowej oraz klientów i partnerów Google.

Jest to już druga edycja Google Day w Polsce (pierwsza odbyła się w maju 2007 r. w hotelu Hilton). Głównym gościem spotkania będzie Mario Queiroz, który jest wiceprezesem działu Product Management na Europę, Afrykę, Bliski Wschód i Amerykę Łacińską w Google. Querioz poprowadzi prezentację pod tytułem: "A look into our Labs - Innovation at Google."

Pozostali uczestnicy spotkania to m.in. Patrick Walker (nadzoruje strategię partnerstwa z YouTube w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce), Dave Armstrong (odpowiedzialny za promocję produktów Google Enterprise wśród firm i instytucji edukacyjnych w EMEA) czy Artur Waliszewski, który zajmuje stanowisko Country Business Managera w Google Polska.

Podczas wykładów zostaną zaprezentowane m.in. techniki korzystania z usług Google. Jak zapowiadają autorzy, warsztaty zostały przygotowane wyłącznie na to spotkanie. Wstęp na imprezę przewdziany jest jedynie po uprzednim zaproszeniu przez organizatora.