Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Gametrade.pl ma 50 tys. użytkowników

Lider na rynku wymiany gier w Polsce - portal Gametrade.pl, przekroczył barierę 50 tys. zarejestrowanych. Tym samym, serwis umacnia swoją pozycję najbardziej aktywnej społeczności graczy, którzy wymieniają oraz sprzedają gry.

Gametrade.pl to powstały w 2009 r. serwis, stworzony z myślą o graczach. Służy on do sprzedaży oraz wymiany gier. W gametrade.pl znajdują się gry przeznaczone dla różnych platform sprzętowych; od tych najliczniej reprezentowanych, jak gry przeznaczone na PC, Xbox 360 czy PlayStation 3, po mniej popularne, jak np. Dreamcast czy GameCube.

W lutym 2011 roku, dzięki Gametrade.pl właściciela zmieniło ponad 8,5 tys. gier o łącznej wartości ponad 430 tys. złotych. Jeśli serwis będzie się rozwijał w takim tempie, to już we wrześniu przekroczy 100 tys. zarejestrowanych użytkowników.

To nie koniec. W najbliższym czasie, Gametrade zamierza wejść na brytyjski rynek, który jest kilkunastokrotnie większy od polskiego. W tej chwili brytyjska wersja portalu przechodzi ostatnie testy.

Wkrótce Gametrade.pl wzbogaci się także o sekcję sprzętową. Zarejestrowani w serwisie będą mogli sprzedawać oraz wymieniać używane peryferia, gadżety, konsole i komputery.