Gametrade.pl ma 50 tys. użytkowników

Lider na rynku wymiany gier w Polsce - portal Gametrade.pl, przekroczył barierę 50 tys. zarejestrowanych. Tym samym, serwis umacnia swoją pozycję najbardziej aktywnej społeczności graczy, którzy wymieniają oraz sprzedają gry.

Gametrade.pl to powstały w 2009 r. serwis, stworzony z myślą o graczach. Służy on do sprzedaży oraz wymiany gier. W gametrade.pl znajdują się gry przeznaczone dla różnych platform sprzętowych; od tych najliczniej reprezentowanych, jak gry przeznaczone na PC, Xbox 360 czy PlayStation 3, po mniej popularne, jak np. Dreamcast czy GameCube.

W lutym 2011 roku, dzięki Gametrade.pl właściciela zmieniło ponad 8,5 tys. gier o łącznej wartości ponad 430 tys. złotych. Jeśli serwis będzie się rozwijał w takim tempie, to już we wrześniu przekroczy 100 tys. zarejestrowanych użytkowników.

To nie koniec. W najbliższym czasie, Gametrade zamierza wejść na brytyjski rynek, który jest kilkunastokrotnie większy od polskiego. W tej chwili brytyjska wersja portalu przechodzi ostatnie testy.

Wkrótce Gametrade.pl wzbogaci się także o sekcję sprzętową. Zarejestrowani w serwisie będą mogli sprzedawać oraz wymieniać używane peryferia, gadżety, konsole i komputery.