Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

GG z poziomu strony www

Użytkownicy komunikatora Gadu-Gadu mogą korzystać z najnowszej wersji programu dostępnej bez instalacji przez przeglądarki stron internetowych - WebGadu wydanie 3.0.

Jest to rozwiązanie przydatne wszędzie tam, gdzie ogranicza się instalowanie oprogramowania (w pracy, w szkole, w kawiarenkach internetowych). Oddana do użytku najnowsza wersja komunikatora WebGadu 3.0 wprowadza wiele nowości, m.in.: wersję angielską, szyfrowanie, awatary i wiele innych.

Dzięki dostosowaniu WebGadu do najpopularniejszych przeglądarek (Internet Explorer, Firefox, Opera, Safari), Gadu-Gadu jest dostępne obecnie dla wszystkich użytkowników Internetu. Podobnie, komunikator w wersji "webowej" działa nie tylko pod popularnym systemem Windows, ale również Linux i MacOS.

Gadu-Gadu otworzyło się zarówno na nowe systemy i technologie, jak i po raz pierwszy w sposób oficjalny na inny język, niż polski. Wprowadzona w wydaniu WebGadu 3.0 wersja angielska ma umożliwić korzystanie z Gadu-Gadu osobom przebywającym za granicą i utrzymującym kontakt z Polakami. - "Gadu-Gadu dawno już wykroczyło poza nasz kraj, nawet kontynent i trudno tego nie zauważyć, sami też użytkownicy zza granicy wielokrotnie prosili nas o wprowadzenie wersji angielskiej" - mówi Jarosław Rybus z Gadu-Gadu.

Opcjonalnie użytkownik może wybrać bezpieczne połączenie w komunikatorze. Rozmowa między przeglądarką Klienta a serwerem Gadu-Gadu jest wówczas szyfrowana przy użyciu protokołu SSL, który gwarantuje wysoki stopień bezpieczeństwa transmisji danych.