Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Facebook zarejestrował w Polsce swój oddział

Facebook powołał w Polsce spółkę zależną Facebook Poland spółka z o.o. Mimo zarejestrowanej siedziby i osobowości prawnej, na razie firma nie otworzy swojego biura w Warszawie, gdzie znajduje się jej adres.

Facebook na swoją siedzibę wybrał Warszawę, choć jednym z prawdopodobnych miejsc otwarcia biura był też Wrocław, gdzie już znajduje się NK.pl i Centrum Innowacji Google.

W skład zarządu Facebook Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością wchodzą mieszkający na stałe w Kalifornii Cipora Herman, która pracuje na stanowisku VP Finance & Treasurer oraz Theodore Ullyot, członek zarządu Facebooka w Wielkiej Brytanii.

Spółka Facebook Poland najprawdopodobniej została powołana aby bezpośrednio sprzedawać reklamy na Facebooku. Niedawno agencja marketingowa ARBOinteractive straciła status oficjalnego partnera Facebooka w Polsce. Portal nafejsie.pl, który poinformował o zarejetrowaniu polskiego oddziału wskazuje, że toczyła się już rekrutacja na prezesa polskiego oddziału, na razie jednak nikogo nie wybrano.