Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Facebook otwiera w Warszawie biuro handlowe na Europę Środkowo-Wschodnią

Zlokalizowane w Warszawie biuro ma pracować z firmami z całego regionu Europy Środkowo-Wschodniej obejmując zasięgiem ok. 30 krajów (w tym także np. Ukrainę, czy Grecję). Biuro zatrudnia na razie kilka osób.

Łącznie w regionie nadzorowanym z Warszawy z Facebooka korzysta ok. 46 milionów użytkowników, z czego w Polsce 9 milionów. Na całym świecie Facebook ma już 955 mln użytkowników. Pracę polskiego biura nadzorować ma Diego Oliva, dyrektor regionalny Facebooka na Europę Środkowo-Wschodnią, Bliski Wschód i Afrykę, na co dzień pracujący w europejskiej centrali firmy w Dublinie.

"Jesteśmy bardzo szczęśliwi będąc tu i mogąc pracować bezpośrednio z naszymi klientami z Polski i całego region Europy Środkowo-Wschodniej. Wiele firm już teraz komunikuje się z klientami za pośrednictwem. Otwierając oddział w Warszawie chcemy dzielić się naszymi doświadczeniami i pozostać otwartymi na potrzeby naszych klientów" - przekonuje Diego Oliva.

"Dostęp do szybkiego Internetu w regionie Europy Środkowo-Wschodniej rośnie błyskawicznie. Zaledwie w ciągu ostatniego roku liczba użytkowników mobilnego Internetu zwiększyła się o 250%. Miliony tych użytkowników dołączają do społeczności Facebooka, co czyni ten rynek jednym z najbardziej dynamicznych i interesujących na świecie" - dodaje.