Ekspert od marketingu w wyszukiwarkach na Forum IDG

Od dziś na Forum Internet Standard / IDG mogą Państwo zadawać pytania naszemu nowemu ekspertowi od Marketingu w wyszukiwarkach (SEM) - Andrzejowi Cudnemu. Zapraszamy!

Marketing w wyszukiwarkach czyli Search Engine Marketing to jedna z najprężniej rozwijających się gałęzi marketingu. W Polsce wciąż jeszcze niedoceniona i zapewne niedoszacowana. Według raportu IAB za 2005 roku na reklamę w wyszukiwarkach reklamodawcy wydali około 12% wszystkich pieniędzy przeznaczonych na reklamę internetową. Tymczasem w Stanach Zjednoczonych jej udział wynosi już około 41%.

- Praca w Cubegroup pozwala mi na rozwijanie mojej pasji, jaką stała się reklama w wyszukiwarkach. Niezwykle szybki rozwój i perspektywy tego rynku utwierdzają mnie w słuszności podjętej decyzji. Na rynku polskim ciągle brakuje profesjonalistów zajmujących się wyszukiwarkami. Z przyjemnością podzielę się z Państwem moją wiedzą na forum internetstandard - mówi Andrzej Cudny, nasz nowy ekspert.

Andrzej Cudny swoje pierwsze kroki w świecie reklamy internetowej stawiał w sieci reklamowej Ad.net. Pełnił obowiązki Account Managera, a następnie kierownika ds. Nowych Projektów. Do wielu zadań, jakie przed nim stawiano, należała obsługa kampanii reklamowych w wyszukiwarkach. Swoją wiedzę zdobywał prowadząc kampanie dla wielu kluczowych klientów firmy. Od kilku miesięcy Andrzej Cudny jest dyrektorem handlowym w firmie Cube Group, która specjalizuje się w marketingu w wyszukiwarkach.

Nasz ekspert odpowiada na pytania w każdy wtorek od godziny 15.00 do 18.00. Pytania mogą Państwo zadawać o dogodnej dla siebie porze.