Dziś w Onecie Wesoły Klik

Dziś portal Onet przekroczy rekordową barierę oglądalności - dwóch miliardów odsłon miesięcznie. Gdy portal zaczynał działalność 8 lat temu, taki wynik był czystą abstrakcją.

Dla internauty, który dokona dwumiliardowej odsłony portalu, pracownicy Onetu przygotowali niespodziankę - nagrodę rzeczową. Rzecznik prasowy Onet.pl - Piotr Tchórzewski, nie chce na razie ujawniać, co nią będzie.

Według statystyk przygotowanych przez system gemiusTraffic dziś jest dzień dwumiliardowej odsłony. Tak wielu osłon w jednym miesiącu jeszcze w Onecie nie było.

Onet jest najbardziej znanym i najczęściej odwiedzanym polskim portalem. Jego znajomośc deklaruje największa liczba interneutów - w ostatnim badaniu SMG/KRC aż 73% respondentów.

Aktualizacja: 30 grudnia 2004 15:06

Jak wyczytaliśmy w regulaminie konkursu, nagrodą jest komputer przenośny o wartości nie mniejszej niż 3500 złotych bez podatku VAT. Onet pokryje podatek dochodowy od nagrody. Aby ją otrzymać, internauta będzie musiał poprawnie odpowiedzieć na pytanie przesłane na jego elektroniczną skrzynkę pocztową.