Dziś Matura 2012 - ucz się do matury z matematyki... na Facebooku

Na Facebooku Polacy uruchomili aplikację Dziś Matura 2012, która umożliwia przygotowanie do egzaminu maturalnego z matematyki. Darmowa aplikacja zawiera w sobie ponad 370 zadań matematycznych.

Dziś Matura 2012 - ucz się do matury z matematyki...  na Facebooku

Matura na Facebooku

Dziś Matura 2012 to rozbudowana wersją aplikacji dostępna w serwisie Facebook, która została uruchomiona w lutym 2011 roku. Program umożliwia sprawdzenie umiejętności matematycznych i dzięki temu przygotowuje do matury. Aplikacja codziennie na Facebooku generuje z bazy 370 zadań jedno pytanie maturalne.

- Przy opracowywaniu aktualnej wersji programu wzięliśmy pod uwagę opinie i sugestie użytkowników, rozbudowaliśmy także bazę pytań do 370. Dzięki temu przygotowania do matury będzie można rozpocząć już dziś, wystarczy rozwiązywać jedno zadanie dziennie - powiedział Piotr Tomczak z firmy Casio, pomysłodawca programu.

Aplikacja Dziś Matura 2012 jest dostępna całkowicie za darmo - musimy tylko mieć konto na Facebooku.

Matura na Facebooku

Cóż, dzisiaj o wiele łatwiej przygotować się do matury niż kiedyś. My takich pomocy kiedyś niestety nie mieliśmy... Ta aplikacja pokazuje też, jak bardzo Facebook może być wszechstronny i jakie ma możliwości.