Dobre półrocze Hoopla

Hoopla.pl, sklep internetowy specjalizujący się w sprzedaży AGD, RTV, IT oraz wyposażenia domu, uzyskał w pierwszym półroczu 2006 roku ponad 10 mln zł przychodu ze sprzedaży. W stosunku do pierwotnych założeń plan został przekroczony o ponad 40%.

W porównaniu do pierwszego półrocza 2005 roku, kiedy przychody ze sprzedaży kształtowały się na poziomie 1 mln zł to ponad 1000% wzrostu biznesu .

- Patrząc optymistycznie na kolejne półrocze Hoopla.pl spróbujemy powalczyć o 30 mln wartości sprzedaży w roku bieżącym. Czwarty kwartał tego roku będzie prawdziwym sprawdzianem organizacji jaką stworzyliśmy. Uważam, że rok 2007 będzie przełomowym dla spółki i przyniesie wprowadzenie jej na jeszcze wyższy poziom organizacyjny pozwalający utrzymać dynamiczny wzrost Hoopla.pl w najbliższych latach - powiedział Przemysław Szydłowski, wiceprezes zarządu.

Hoopla.pl sp. z o.o. została założona przez Krzysztofa Boufał - prawnika oraz Przemysława Szydłowskiego - inż. lotnictwa. Sklep Hoopla.pl rozpoczął działalność w czwartym kwartale 2004 roku. Większościowym udziałowcem sklepu jest fundusz MCI Management.