Do Expandera przez Onet

Onet podpisał z Expanderem umowę, na mocy której użytkownicy portalu będą mogli bezpośrednio dokonywać zakupu produktów finansowych z oferty Expandera. Wspólna strona dostępna będzie pod adresem www.onet.expander.pl.

Obecnie w ofercie Expandera dostępnych jest 26 produktów takich jak: konta osobiste, lokaty, kredyty mieszkaniowe, samochodowe i gotówkowe, ubezpieczenia emerytalne, życiowe oraz ubezpieczenia domów i mieszkań. Ponadto poprzez witrynę portalu finansowego użytkownik uzyska dostęp do informacji o produktach i instytucjach finansowych obecnych na polskim rynku. Expander i Onet liczą na pozyskanie tych internautów, którzy dotychczas nie interesowali się zarządzaniem finansami osobistymi.

Strategię łączenia sił ze specjalizowanym partnerem Onet realizował już wcześniej, np. poprzez współpracę z Allegro/QXL. Według dyrektora ds. strategii i rozwoju Onetu Artura Waliszewskiego współpraca zdała egzamin.

Expander ma obecnie ponad 60 tys. zarejestrowanych użytkowników. Oferuje na swoich stronach ponad 26 produktów finansowych. Jego partnerami jest ponad 30 instytucji finansowych. Onet.pl natomiast przoduje w rankingach użytkowania portalów i posiada 1 414 873 kont pocztowych, z czego 839 451 to konta aktywne.