Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Czwartkowy Przegląd Prasy

Na rynku portali jesień na pewno będzie gorąca... MNI ma szansę wejść w sektor telefonii komórkowej... Zyxel Communications podwoił przychody w Polsce w rok po otwarciu lokalnego przedstawicielstwa... Telekomunikacja Polska ciągle nie może się porozumieć z portalem O2. pl w sprawie zasad współpracy... Allegro szykuje nowości, żeby obronić się przed utratą internautów, na których chrapkę mają eBay i Świstak... Internet w samolocie... Francuskie firmy oskarżają eBay za podróbki...

PULS BIZNESU

Na rynku portali jesień na pewno będzie gorącaJesień może wiele zmienić na rynku internetowym - do ofensywy szykuje się Agora i "Dziennik", z nowym portalem chce wystartować CR Media...

http://www.pb.pl/content.aspx?sid=7351&guid=1D1075BB-D40A-4B64-AD43-48AEA10AD1D9 (dostęp płatny)

Centrum usług telekomu z USAACN otworzy centrum obsługi klienta we Wrocławiu, które ruszy w październiku, kiedy spółka zacznie sprzedawać usługi telekomunikacyjne

http://www.pb.pl/content.aspx?sid=7351&guid=1DEA6F8C-8FD5-4448-8A34-B26B8112D85E (dostęp płatny)

RZECZPOSPOLITA

Komórek czar podbija cenę Wystarczyła wzmianka, że MNI ma szansę wejść w sektor telefonii komórkowej, by kurs akcji operatora zwyżkował ponad 9,2 proc. do 13,65 zł. Tymczasem droga do tego jeszcze daleka, a kokosy niepewne.

http://rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_060824/ekonomia/ekonomia_a_17.html

Zyxel bardzo liczy na polski rynek Zyxel Communications podwoił przychody w Polsce w rok po otwarciu lokalnego przedstawicielstwa. Jeden z głównych producentów urządzeń dostępu do szybkiego Internetu na świecie u nas ich jednak nie sprzedaje.

http://rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_060824/ekonomia/ekonomia_a_26.html

Gigant nie zrezygnuje z zarobkuTelekomunikacja Polska ciągle nie może się porozumieć z portalem O2. pl w sprawie zasad współpracy.

http://rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_060824/ekonomia/ekonomia_a_29.html

Ulotny dowód z Internetu Przepisy nie mówią, jak udowodnić, że doszło do naruszenia prawa w sieci. Pomóc w tym mogą notariusze. Nie wszyscy jednak czują się uprawnieni.

http://rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_060824/prawo/prawo_a_2.html

Zabrakło informacji o stronie internetowej Odwołanie nie może zostać odrzucone tylko z tego powodu, że nie wskazuje strony internetowej, na której była umieszczona specyfikacja.

http://rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_060824/prawo/prawo_a_11.html

GAZETA PRAWNA

Obroty na aukcjach przekroczą 3 mld złAllegro szykuje nowości, żeby obronić się przed utratą internautów, na których chrapkę mają eBay i Świstak. One też pracują nad zmianami, które mają przyciągnąć do nich klientów.

http://www.gazetaprawna.pl/index.php?action=showNews&dok=1782.81.10.2.6.2.0.1.htm

GAZETA.PL

Internet w samolocie Boeing poległ na podniebnym internecie. Ale nie znaczy to, że w samolotach nie będzie można wysyłać e-maili czy przeglądać stron internetowych. Na miejsce amerykańskiego giganta ustawia się kolejka nowych graczy.

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,3568925.html

Francuskie firmy oskarżają eBay za podróbki Francuska organizacja przemysłowa Unifab zamierza wystąpić do prokuratury przeciw serwisowi aukcyjnemu eBay. Chce też odszkodowania za to, że na e-aukcjach sprzedaje się podróbki.

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,3568897.html