Czwartkowy Przegląd Prasy

Mało optymistyczne prognozy dla polskiej informatyki. Telekomunikacja Polska przeprasza klientów za marne działanie Błękitnej Linii. Czy konsumenci dostaną odszkodowanie za wadliwe zabezpieczone płyty CD ? Dojrzewa kolejny megakontrakt IT.

GAZETA PRAWNA

Lepiej już było

Polski rynek informatyczny nie osiągnie w tym roku znaczącego wzrostu. W najlepszym razie czeka go stagnacja. Zdaniem eksperta z centrum im. A. Smitha rewolucję na polskim rynku informatycznym w 2004 r. można włożyć między bajki. (s. 10)

GAZETA WYBORCZA

TPSA bije się w pierś

Od poniedziałku w telewizji można zobaczyć reklamówkę operatora, w której dyrektor pionu obsługi klienta przeprasza klientów TPSA i obiecuje poprawę działania serwisu. (s. 20)

Klienci zrobieni w płytę

Europejska Organizacja Konsumencka domaga się odszkodowań od największych wytwórni fonograficznych. Zabezpieczone przed piratami płyty CD nie działają bowiem w niektórych odtwarzaczach. (s. 20)

PULS BIZNESU

PGNiG zainwestuje w informatykę

Do końca stycznia Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo podpisze z umowę na dostawę i wdrożenie systemu ERP. Polski integrator ma szansę zarobić ponad 100 mln zł. (s. 6)