Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Czwartkowy Przegląd Prasy

Fałszywe oferty pracy od Google'a... Sygnity znów oszczędza... Informatycy popsuli Gmaila... W Polsce powstaje system powszechnych płatności mobilnych... Konkursy na dotacje unijne dla firm opóźnione...

COMPUTERWORLD

Inwestycje w milisekundęInnowacją, czy oszustwem są zaawansowane systemy informatyczne w inwestycjach giełdowych amerykańskich banków?

http://p1.idg.pl/r/f38a5

Telefon zamiast portfelaW Polsce powstaje system powszechnych płatności mobilnych dzięki któremu klienci banków i sieci komórkowych będą mogli opłacać przez telefon komórkowy większość dokonywanych transakcji. Projekt jest w fazie pilotażu.

http://p1.idg.pl/r/99aab

RZECZPOSPOLITA

Jak informatycy popsuli GmailaPrzyczyną wczorajszej awarii systemu e-mailowego Gmail firmy Google, był błąd informatyków. Do błędu przyznali się administratorzy systemu.

http://www.rp.pl/artykul/9129,357422_Jak_informatycy_popsuli_Gmaila.html

GAZETA PRAWNA

Konkursy na dotacje unijne dla firm są opóźnioneZ dwutygodniowym opóźnieniem wystartują w PARP konkursy na unijne dotacje dla firm. O 800 mln zł przedsiębiorcy będą ubiegać się od 28 września.

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/348979,konkursy_na_dotacje_unijne_dla_firm_sa_opoznione.html

GAZETA WYBORCZA

Uwaga na fałszywe oferty pracy od Google'aPracuj dla Google z domu, zarabiaj po kilka tysięcy dolarów miesięcznie - kuszą w internecie. Kuszą, choć na karku mają prokuratora i Federalną Komisję Handlu.

http://wyborcza.pl/Biznes/1,82244,6995980,Uwaga_na_falszywe_oferty_pracy_od_Google_apos_a.html

ITPartner

Jak zostaje się partnerem OEM Nokii?Aplikacje stworzone przez Psiloc - Font Magnifier, Wireless Presenter i WorldTraveler - są instalowane "firmowo" w nowych modelach telefonów Nokii.

http://p1.idg.pl/r/5bccc

Sygnity znów oszczędzaFirma kolejny raz musi poszukać oszczędności. Spółkę dotknęło spowolnienie gospodarcze, załamanie przychodów ze sprzedaży infrastruktury i sprzętu, odpisy na kwotę 66 mln zł.

http://p1.idg.pl/r/dce24

MSPStandard

Kompleksowe podejścieRozbudowa systemów IT pod kątem określonych celów biznesowych i w powiązaniu ze zmianami organizacyjno-procesowymi jest nie lada wyzwaniem. W czasie gdy wiele firm się restrukturyzuje, na znaczeniu zyskują usługi konsultingu biznesowego.

http://p1.idg.pl/r/0b009