Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Czwartkowy Przegląd Prasy

Asseco i Prokom - 1 mld zł na akwizycje... Plus w tytule Camerimage... Streżyńska ugruntowana... Zawieszenie połączeń po starej cenie... Student informatyki zarobił miliony...

RZECZPOSPOLITA

Fuzja coraz bliżej580 mln zł zapłaci rzeszowska firma Asseco Poland za pakiet akcji Prokom Software. W ten sposób obejmie 23,69 proc. głosów na walnym zgromadzeniu tej spółki -tak wynika z ustaleń podjętych w środę przez zarządy obu firm.

http://rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_070920/ekonomia/ekonomia_a_16.html

Zawieszenie połączeń po starej ceniePosiadacze telefonów stacjonarnych nie zapłacą dwa razy więcej za okresową rezygnację z połączeń.

http://rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_070920/prawo/prawo_a_17.html

GAZETA WYBORCZA

Streżyńska ugruntowanaOrzecznictwo sądów administracyjnych w sprawie legalności powołania prezesa UKE jest już ugruntowane - uznał w środę WSA w jednej z kolejnych spraw wytoczonych Urzędowi przez TP S.A.

http://www.gazetawyborcza.pl/1,82244,4503725.html

Student zarobił milionyKilka milionów złotych dostał od niemieckiego funduszu venture capital European Founders student informatyki Maciej Popowicz z Wrocławia.

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33407,4503720.html

GAZETA.PL

Plus w tytule CamerimageJeden z najbardziej znanych na świecie festiwali filmowych organizowanych w Polsce ma od środy sponsora tytularnego. Został nim Plus, marka należąca do Polkomtela.

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,69805,4503722.html

PULS BIZNESU

Asseco i Prokom mogą przeznaczyć na akwizycje łącznie 1 mld złAsseco Poland i Prokom Software mogą przeznaczyć na akwizycje firm łącznie 1 mld zł - poinformował prezes Asseco Poland Adam Góral.

http://www.pb.pl/Default2.aspx?ArticleID=eb2b1cc8-1cdf-4a51-ab1b-84622ba6bb48