Cyfrowa edycja Computerworld

Tygodnik Computerworld jest już dostępny w nowej wersji. Jego elektroniczna edycja oferuje taki sam wygląd i zawartość redakcyjną jak w wydaniu papierowym, przy niższej cenie i łatwiejszej nawigacji po treści.

Cyfrowa edycja Computerworld

Computerworld, obecny na rynku od 15 lat, teraz oferowany jest w dwóch nowych formatach - PDF oraz Zinio. W obu przypadkach wygląd oraz układ stron jest taki sam jak w tradycyjnym drukowanym wydaniu. Edycja cyfrowa przynosi szereg ułatwień w dostępie do treści - aby przejść do lektury wybranego artykułu, wystarczy kliknąć na jego tytuł w spisie treści. Wszelkie hiperłącza zamieszczane w tekstach (także w reklamach) są aktywne i umożliwiają bezpośrednie przekierowanie pod dany adres internetowy. Dostępna jest także funkcja pełnotekstowego wyszukiwania. Dla czytelników którzy preferują prasę elektroniczną kolejnym atutem będzie cena - pojedynczy numer Computerworld (zarówno w formacie PDF jak i Zinio) kosztuje 4,90 zł. Cena edycji papierowej to 7 zł.

Pierwsze tegoroczne wydanie Computerworld w wersji PDF dostępne jest za darmo. Dzięki temu będą Państwo mogli zapoznać się z zaletami cyfrowej edycji tygodnika na ekranach swoich komputerów bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Bezpłatny numer Computerworld można pobrać pod TYM adresem. Aby przeglądać plik PDF, na komputerze powinna być zainstalowana aplikacja Adobe Reader (wersja 6 lub nowsza) oraz specjalny plugin FileOpen.

Więcej informacji o cyfrowej edycji Computerworld znajduje się TUTAJ .

***

Edycja Computerworld w formacie Zinio jest dostępna dzięki współpracy IDG Poland z NetPress - wyłącznym partnerem firmy Zinio w Polsce.