Cube Group rozpocznie kampanię dla Tlenofonu

Cube Group, agencja specjalizująca się w marketingu SEM/SEO, przeprowadzi w Internecie działania reklamowe dla Tlenofonu. Działania te będą wstępem do nowej, intensywnej kampanii operatora telefonii internetowej.

Cube Group zajmie się min. zaplanowaniem, zarządzaniem i kontrolą efektywności działań promocyjnych Tlenofonu w wyszukiwarce Google oraz w programach afiliacyjnych - m.in.: Afilo, Novem, a także Zanox.

Działania Cube Group stanowić będą podstawę rozpoczynającej się w najbliższych dniach w Internecie intensywnej kampanii reklamowej Tlenofonu, promującej najnowsze korzyści wynikające z użytkowania telefonii internetowej (VoIP).

"Kampania internetowa Tlenofonu to nasze kolejne wyzwanie. Z jednej strony opiekunowie klienta zadbają o pozycjonowanie Tlenofonu w najpopularniejszej w Polsce wyszukiwarce - Google, z drugiej codziennie będą śledzić przebieg kampanii prowadzonej za pomocą programów partnerskich i dokonają wyborów odnośnie najbardziej efektywnych form i miejsc emisji reklam. Od tej chwili to również od nas zależy skala sukcesu kampanii Tlenofonu w Internecie" - mówi Andrzej Cudny, Dyrektor Zarządzający Cube Group.