Cokupić.pl: 20 groszy za wartościowe opinie

Cokupić.pl - serwis należący do Grupy Allegro - w okresie przedświątecznym nie tylko pomoże w decyzjach zakupowych, ale jako jedyny w Polsce zapłaci użytkownikom za opinie. Nie jest to jednak pierwszy polski serwis, który pragnie przyciągnąć internatów płacąc im.

W związku ze zbliżającym się okresem świątecznym, Cokupić.pl przygotowuje nową kampanię reklamową. Już w listopadzie zachęcać będzie kupujących do dzielenia się swoimi opiniami na temat produktów, które mogą okazać się dobrym pomysłem na świąteczny prezent.

W połowie listopada Cokupić.pl wystartuje z promocyjną akcją "Weź kasę za opinie", w której zapłaci 20 groszy za każdą wyczerpującą, rzetelnie i starannie napisaną opinię. Akcja ma na celu zaktywizowanie użytkowników do lepszego, bardziej wydajnego opiniowania.

Zwabić użytkowników możliwością zarobienia zamierza również opisywany już wcześniej na InternetStandard serwis Yayzzo.com, który kierowany jest do kreatywnych internautów. Mogą oni zamieszczać na serwisie swoje filmy lub skomponowaną przez siebie muzykę - wysokość wynagrodzenia zależna będzie od liczby osób, które obejrzą zamieszczone dzieło. Ofertą nęci także polski cashback torturacen.pl, oferując 5 zł każdemu użytkownikowi w postaci cashbacku, jeżeli poleci on serwis swojemu znajomemu, a ten zdecyduje się na założenie konta. Wygląda na to, że w dobie coraz silniejszej konkurencji w sieci, dla niektórych graczy jedyną możliwością zaistnienia okazać się może oferowanie potencjalnym użytkownikom pewnych kwot pieniężnych (jak na razie bardzo drobnych).