Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Co Jest Grane w Gazecie, pierwszomajowe dzwonki w WP

Polskie portale stale się rozwijają. Gazeta.pl uruchomiła serwis z repertuarem kin z 200 miast. W Wirtualnej Polsce uczczono zbliżające się święto ludzi pracy serwisem z okolicznościowymi dzwonkami do telefonów komórkowych.

Nowy serwis Co Jest Grane Gazety.pl zawiera repertuar kin w 200 miastach, wraz z opisami filmów. Kina pogrupowane są według regionów, w których wydawane są dodatki do Gazety Wyborczej. Rezerwacja biletów na wybrany seans nie jest na razie możliwa.

Także Wirtualna Polska dodała kolejny serwis. Portal uruchomił z okazji zbliżającego się Święta Pracy okolicznościowy serwis z melodyjkami do telefonów komórkowych, zawierający „największe przeboje” pochodów pierwszomajowych.