Chello znów przyspiesza

Już po raz drugi w tym roku firma UPC zdecydowała się na nieodpłatne zwiększenie transferu w swoich usług internetowych. Tym razem operator przyspiesza usługi chello classic - do 1,5 Mbps i chello plus - do 3 Mbps. Zwiększono również limity pobierania danych.

Do tej pory w wariantach classic i plus klientom oferowano transfer 768 kbps i 1 Mbps. Wartości te dotyczą prędkości pobierania danych (przyspieszono również prędkość wysyłania informacji - szczegóły w tabelce).

W pierwszej kolejności przyspieszona zostanie usługa chello plus - jak powiedziała nam Marzena Polak z UPC, pierwsi klienci różnicę powinni zauważyć już dziś. Na zwiększenie transferu w wariancie classic trzeba będzie poczekać do listopada.

"Realizujemy strategię, zgodnie z którą chello ma być wiodącą pod względem szybkości usługą internetową dla użytkowników indywidualnych. Pozwala na to technologia przesyłu danych stosowana w telewizji kablowej, dzięki której jesteśmy w stanie łatwo odpowiadać na potrzeby klientów i rynku. Oferujemy w tej chwili najszybszy dostęp do internetu na polskim rynku dla indywidualnego użytkownika na tak szeroką skalę, nie podwyższając opłat za abonament." - powiedział Simon Boyd, dyrektor generalny UPC.

Chello znów przyspiesza

Szczegóły oferty UPC

Wraz z przyspieszeniem, operator zdecydował się również podnieść limity przesyłania danych - w wariancie plus limit podniesiono z 15 do 50 GB, zaś w wersji classic - z 15 do 25 GB.

Usługa chello dostępna jest w sześciu aglomeracjach miejskich: Warszawie, Krakowie, Katowicach, Trójmieście, Lublinie i Szczecinie oraz kilku mniejszych miejscowościach.

Więcej informacji:

http://www.chello.pl