Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Chello znów przyspiesza

Już po raz drugi w tym roku firma UPC zdecydowała się na nieodpłatne zwiększenie transferu w swoich usług internetowych. Tym razem operator przyspiesza usługi chello classic - do 1,5 Mbps i chello plus - do 3 Mbps. Zwiększono również limity pobierania danych.

Do tej pory w wariantach classic i plus klientom oferowano transfer 768 kbps i 1 Mbps. Wartości te dotyczą prędkości pobierania danych (przyspieszono również prędkość wysyłania informacji - szczegóły w tabelce).

W pierwszej kolejności przyspieszona zostanie usługa chello plus - jak powiedziała nam Marzena Polak z UPC, pierwsi klienci różnicę powinni zauważyć już dziś. Na zwiększenie transferu w wariancie classic trzeba będzie poczekać do listopada.

"Realizujemy strategię, zgodnie z którą chello ma być wiodącą pod względem szybkości usługą internetową dla użytkowników indywidualnych. Pozwala na to technologia przesyłu danych stosowana w telewizji kablowej, dzięki której jesteśmy w stanie łatwo odpowiadać na potrzeby klientów i rynku. Oferujemy w tej chwili najszybszy dostęp do internetu na polskim rynku dla indywidualnego użytkownika na tak szeroką skalę, nie podwyższając opłat za abonament." - powiedział Simon Boyd, dyrektor generalny UPC.

Chello znów przyspiesza

Szczegóły oferty UPC

Wraz z przyspieszeniem, operator zdecydował się również podnieść limity przesyłania danych - w wariancie plus limit podniesiono z 15 do 50 GB, zaś w wersji classic - z 15 do 25 GB.

Usługa chello dostępna jest w sześciu aglomeracjach miejskich: Warszawie, Krakowie, Katowicach, Trójmieście, Lublinie i Szczecinie oraz kilku mniejszych miejscowościach.

Więcej informacji:

http://www.chello.pl