Blox pierwszym projektem Agory na Ukrainie

Blox.com.ua to pierwszy projekt uruchomionej w maju 2007 r. spółki Agora Ukraina. Serwis został zbudowany w oparciu o popularną platformę Blox.pl.

Jak informuje Agora w komunikacie prasowym, Najciekawsze blogi platformy będą promowane we współpracy z jednym z najpopularniejszych ukraińskich serwisów internetowych Ukraińska Prawda.

- Rynek ukraiński jest bardzo inspirujący, a społeczność blogerska rozwija się tam w imponującym tempie. Cieszę, się, że będziemy mogli zaoferować ukraińskim blogerom platformę, która tak dobrze służy użytkownikom w Polsce. Wierzę, że społeczność blogerska na Ukrainie szybko zadomowi się na nowej platformie, a my wyniesiemy z tego spotkania bardzo cenne doświadczenia - mówi Tomasz Józefacki, dyrektor pionu Internet Agory.

Najciekawsze blogi platformy będą promowane we współpracy z jednym z najpopularniejszych ukraińskich serwisów internetowych Ukraińska Prawda.

Spółka Agora Ukraina została powołana w maju 2007 r. przez Agorę SA. Obszarem jej działań ma być działalność internetowa i wydawnicza.

http://blox.com.ua