Bezpłatne cyfrowe czasopisma

Zinio Reader 3.1, znany na całym świecie program do czytania magazynów w formie cyfrowej, dostępny jest w polskiej wersji. Aplikacja oferuje bardzo dobrą jakość elektronicznych publikacji oraz łatwe zarządzanie czasopismami.

Bezpłatne cyfrowe czasopisma
Zinio Reader to przeglądarka, która służy do czytania i dostarczania pełnych wersji Twoich ulubionych magazynów wprost na Twój komputer. Efektowne animacje przewracania stron oraz dynamiczne zbliżenia sprawiają, iż użytkownik ma złudzenie czytania wersji papierowej. Czasopisma mają ponadto wbudowany interaktywny spis treści, linki do stron redakcyjnych i reklamowych, wyszukiwarkę słów kluczowych, możliwość przesyłania kopii magazynu znajomemu oraz multimedia.

Zamówiony przez użytkownika magazyn jest dostarczany automatycznie poprzez menedżera pobierania. Plik z magazynem zapisywany jest w folderze Moje Dokumenty\Moje Magazyny. Każdy z czytelników może posegregować swoje tytuły w wewnętrznej Bibliotece. Po pobraniu można rozłączyć się z Internetem i rozpocząć swoją przygodę z cyfrową prasą.

Program wymaga rejestracji.

Więcej informacji dostępnych jest tutaj.