Bez tabu w interia.tv

Telewizja internetowa- interia.tv pod nowym kierownictwem ma zamiar przyciągnąć przede wszystkim młodych użytkowników zainteresowanych kulturą i rozrywką offową. $- W naszej telewizji nie ma tematów tabu-$ zapewnia Mariusz Kordas, kierownik telewizji na żywo w Interii.

Do 30 sierpnia w Interia.pl działały dwie odrębne telewizje- na żywo oraz on demand (na żądanie). Od początku września ruszyła jedna zintegrowana telewizja interia.tv. W jej skład wchodzi telewizja na żywo, mająca stałą ramówkę oraz telewizja na życzenie, która podzielona jest na kilka sekcji: informacyjną, rozrywkową, goście oraz kanały muzyczne.

- Chcemy uderzać w użytkowników programami niekonwencjonalnymi- mówi Dominika Rzepka, dyrektor internetowej telewizji Interia.pl. - Zależy nam na interakcji z internautami, dlatego zachęcamy do korzystania m.in. z wideoczatów oraz wideorejestratora, który umożliwia użytkownikom nagrywanie i wysyłanie do nas własnych wypowiedzi.

Mariusz Kordas precyzuje: - Chcemy pozyskać content od internautów. Jak informują przedstawiciele Interii, w przyszłości ma ruszyć specjalny uploader, dzięki któremu internauci będą mogli nagrywać i wysyłać własne reporterskie materiały do redakcji interia.tv.

Strona główna interia.tv

Strona główna interia.tv

Interia.tv planuje pozyskać nieco egzotyczne seriale z takich krajów jak Chiny i Rosja. Ponadto, w planach ma własny mini-serial oraz festiwal filmów offowych.

Przy projekcie telewizyjnym Interii pracuje w sumie ok. 30 osób, zarówno w Krakowie, jak i w Warszawie. Całością kieruje Dominika Rzepka, wcześniej m.in. redaktorka Interia.pl.

http://interia.tv