Baza NetTax w Interii.pl

Do zasobów Interii dołączyła baza prawna Net Tax. Za pośrednictwem stron portalu można zamówić subskrypcję tego systemu informacji prawnej lub obejrzeć jego wersję demo.

Baza prawna NetTax to system informacji prawnej oparty na tekstach aktów normatywnych i orzecznictwie. Baza zawiera ponad 9 tysięcy dokumentów, przeszło 8 tysięcy powiązanych z dokumentami orzeczeń oraz blisko 1,5 tysiąca publikacji z prasy prawniczej. Baza posiada indeks tematyczny i alfabetyczny aktów podzielonych, zbiór wyroków Trybunału Konstytucyjnego, NSA i SN, wskaźniki publikowane przez Dziennik Ustaw i Monitor Polski, oraz zbiór tekstów z czasopism prawniczych, wyszukiwarkę aktów prawnych i forum dyskusyjne. Zbiór aktów prawnych aktualizowany jest na bieżąco. Stan prawny utrzymywany na bieżąco jest od 1 stycznia 1998 r. a w bazie dostępne są także dokumenty starsze, począwszy od 1922 r.

Baza Net Tax została wyróżniona m.in. pierwszą nagrodą w kategorii oprogramowanie dla kancelarii podatkowych i biur rachunkowych, podczas III Salonu Książki Podatkowej w Łodzi i zdobyła wyróżnienie na V Targach Komputerowych Infobit.