Bauer wprowadza SkyCash do Mobila.pl

Sklep z gadżetami na komórki Wydawnictwa Bauer umożliwia klientom, za pobierane treści, płacenie za pomocą systemu płatności mobilnych SkyCash.

Bauer wprowadza SkyCash do Mobila.pl
SkyCash to system płatności mobilnych, który pozwala m.in. na płacenie za bilety komunikacji miejskiej, kursy taxi, doładowania kart polskich sieci komórkowych oraz za produkty ze sklepów internetowych. Służy też do płatności pomiędzy użytkownikami.

Niedawno pisaliśmy o SkyCashu przy okazji nawiązania przez niego współpracy z supermarketem on-line Frisco.pl. Obecnie będzie można kupować dzwonki, tapety, filmy i inne przeznaczone dla telefonów komórkowych treści ze sklepu Mobila.pl. Płacąc SkyCash będzie można nabyć te produkty o 25 proc. taniej.

Możliwość kupowania treści elektronicznych to jedno z kluczowych zastosowań SkyCash - mówi Dariusz Mazurkiewicz, zarządzający SkyCash Poland SA. Pozwala dystrybutorom, w dużej mierze wydawcom prasy, na znaczące zwiększenie liczby zakupów, ponieważ przy płatności ze SkyCash treści elektroniczne kosztują mniej, niż w systemie Premium SMS.

SkyCash pozwolił na zaoferowanie klientom o 25% taniej produktów z naszej kolekcji gadżetów na komórkę - powiedział Mariusz Rutkowski z Wydawnictwa Bauer. Tendencje na rynku wskazują, że telefon komórkowy będzie coraz częściej używany do płatności. Dlatego skorzystaliśmy ze SkyCash, który jest systemem bardzo intuicyjnym i łatwym w obsłudze.