Bankier.pl sprzedaje książki

w serwisie Bankier.pl rusza internetowa księgarnia, która oferuje czytelnikom ponad 600 tytułów z zakresu tematyki biznesowej.

Nowa funkcjonalność jest wynikiem współpracy nawiązanej pomiędzy Bankier.pl i księgarnią internetową Onepress.pl, która jest częścią Grupy Wydawniczej Helion S.A.

"Czytelnicy naszych książek i Użytkownicy portalu Bankier.pl to w większości ludzie o podobnych zainteresowaniach. Dlatego liczymy, iż nasza księgarnia w ramach sekcji LifeStyle spotka się z pozytywnym odbiorem." - mówi Justyna Wydra, brand manager marki Onepress.

Księgarnia biznesowa stanowi uzupełnienie treści zawartych w sekcji LifeStyle serwisu Bankier.pl. "Naszym celem jest wspieranie rozwoju kompetencji odbiorców oraz pomoc w docieraniu do interesujących ich zagadnień" mówi Roman Bryś, członek Zarządu Bankier.pl.

Księgarnia nie jest pierwszym sklepem uruchomionym przez Bankier.pl. W połowie ubiegłego roku serwis wspólnie z Blue Media przygotował butik.bankier.pl. Butik oferuje bardzo szeroką gamę produktów - od AGD po czekoladki.