Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

BBC - internetowe premiery... telewizyjne

BBC planuje udostępnianie w Internecie seriali przed ich oficjalną premierą telewizyjną. Na pierwszy ogień pójdzie komedia 'The Mighty Boosh', której nowy sezon zadebiutuje na stronach BBC już 19 lipca, czyli na tydzień przed rozpoczęciem emisji w BBC Three.

Przedstawiciele stacji zapowiadają, że 'The Mighty Boosh' będzie pierwszym z cyklu seriali, które debiutowały będą na stronie internetowej BBC, a nie w telewizji. Jak tłumaczy rzecznik BBC, w Wielkiej Brytanii szerokopasmowy dostęp do Internetu upowszechnił się do tego stopnia, że nierozsądne byłoby niewykorzystanie oferowanych przez nowe technologie możliwości.

Jana Bennett z BBC zapowiedziała również, że już od wakacji wszystkie odcinki emitowanych w stacji nowych seriali będą udostępniane w Internecie na 7 dni przed ich pokazaniem w telewizji.

Więcej informacji: BBC.