Autentika w portfelu Xevin Investments

Fundusz Venture Capital - Xevin Investments - sfinalizował rozmowy dotyczące inwestycji w agencję interaktywną Autentika. Na mocy podpisanej umowy Xevin Investments objął 30 proc. udziałów w agencji.

Od sierpnia fundusz wspiera agencję Autentika w działaniach strategicznych. Autentika zamierza zdobywać kolejne doświadczenia w interakcji z masowym użytkownikiem, zbudować zespół new business oraz rozwijać posiadane narzędzia, w tym autorskie CMS Hitso. "Jesteśmy aktywnymi obserwatorami rynku i widzimy, w którym kierunku musimy podążać, aby proponować naszym klientom najnowocześniejsze rozwiązania interaktywne. - mówi Michał Samojlik, założyciel Autentiki. - Autentika jest jedną z nielicznych agencji, które mają na swoim koncie startupy." Agencjia działa na rynku polskim i zagranicznym od 4 lat.

Na mocy podpisanej umowy Xevin Investments objął 30 proc. udziałów w Autentice. Autentika jest już czwartą spółką, w pięciomiesięcznej historii funduszu, która skorzysta z usług założycieli Xevin Investments w dziedzinie inwestycji Fundusz w swoim portfelu posiada już udziały w: Cube Group SA, 8fish Sp. z o.o. oraz Transdata Sp. z o.o.