Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Artur Waliszewski odchodzi z zarządu Onet.pl

Artur Waliszewski, członek zarządu i dyrektor portalu Onet.pl SA odchodzi z pracy w spółce. Pracował w Onet.pl od samego początku jego istnienia, czyli od 1996 roku. Współuczestniczył w tworzeniu portalu. Od czterech lat zasiadał w zarządzie będąc odpowiedzialnym za serwisy i usługi portalu dla użytkowników końcowych.

Łukasz Wejchert, prezes zarządu tak skomentował jego odejście - Przez dekadę Artur Waliszewski był jedną z tych osób, które swoim profesjonalizmem, umiejętnościami i zaangażowaniem sprawiły, że Onet mógł osiągnąć tak wielki sukces.

Artur Waliszewski powiedział - Praca na rzecz Onet.pl wypełniła moje całe dotychczasowe zawodowe życie. Nikomu nieznane przedsięwzięcie Optimusa zaczynaliśmy w kilka osób, dosłownie w garażu, na przedmieściach Krakowa. Dzisiaj jesteśmy największym polskim portalem, w ścisłej europejskiej czołówce. Uczestnictwo w tym procesie dostarczyło mi ogromnej satysfakcji i niezapomnianych przeżyć. Moja decyzja jest podyktowana pragnieniem sprawdzenia się w nowych wyzwaniach, jakie chciałbym podjąć.

Z ramienia zarządu za serwisy komunikacyjne będzie odpowiadał prezes Łukasz Wejchert, natomiast za serwisy treściowe i wyszukiwawcze - Marek Kapturkiewicz, wiceprezes zarządu.