Artur Waliszewski odchodzi z zarządu Onet.pl

Artur Waliszewski, członek zarządu i dyrektor portalu Onet.pl SA odchodzi z pracy w spółce. Pracował w Onet.pl od samego początku jego istnienia, czyli od 1996 roku. Współuczestniczył w tworzeniu portalu. Od czterech lat zasiadał w zarządzie będąc odpowiedzialnym za serwisy i usługi portalu dla użytkowników końcowych.

Łukasz Wejchert, prezes zarządu tak skomentował jego odejście - Przez dekadę Artur Waliszewski był jedną z tych osób, które swoim profesjonalizmem, umiejętnościami i zaangażowaniem sprawiły, że Onet mógł osiągnąć tak wielki sukces.

Artur Waliszewski powiedział - Praca na rzecz Onet.pl wypełniła moje całe dotychczasowe zawodowe życie. Nikomu nieznane przedsięwzięcie Optimusa zaczynaliśmy w kilka osób, dosłownie w garażu, na przedmieściach Krakowa. Dzisiaj jesteśmy największym polskim portalem, w ścisłej europejskiej czołówce. Uczestnictwo w tym procesie dostarczyło mi ogromnej satysfakcji i niezapomnianych przeżyć. Moja decyzja jest podyktowana pragnieniem sprawdzenia się w nowych wyzwaniach, jakie chciałbym podjąć.

Z ramienia zarządu za serwisy komunikacyjne będzie odpowiadał prezes Łukasz Wejchert, natomiast za serwisy treściowe i wyszukiwawcze - Marek Kapturkiewicz, wiceprezes zarządu.