Allegro świątecznie zachęca do wyrabiania Allekart

100 zł na zakupy mogą dostać użytkownicy (1000 pierwszych osób), którzy złożą wniosek o kartę debetową lub kredytową sygnowaną logo Allegro.

W ramach świątecznej promocji użytkownicy, którzy złożą wniosek o AlleKartę mają możliwość otrzymania 100 zł na zakupy. Należy w terminie do 22 stycznia 2009 r. dokonać za pomocą wyrobionej karty minimum dwóch transakcji bezgotówkowych w tym jednej w Internecie (z wyłączeniem przelewu elektronicznego z rachunku karty kredytowej oraz zasilenia konta telefonu pre-paid w bankomacie). Konto Użytkownika zostanie wówczas zasilone kwotą 100 zł - do dowolnego wykorzystania.

AlleKarty: debetowa i kredytowa opracowane zostały we współpracy z Bankiem Zachodnim WBK specjalnie z myślą o użytkownikach największej platformy handlowo-aukcyjnej w Polsce. Oprócz imienia i nazwiska widnieje na nich również Nick, którym właściciel posługuje się w Allegro.

Karty służą do płacenia za zakupy w Internecie i sklepach stacjonarnych, a także dają możliwość korzystania z limitu kredytowego. Można też zbierać punkty w programie lojalnościowym PayBACK.

Wnioski o kartę można zgłaszać do 22 grudnia 2008 r. Promocja obejmie pierwszych 1000 osób.

Źródło: http://allekarta.pl