Allegro padło - konkurencyjne clicXS.pl zareagowało natychmiast

Allegro jest najpopularniejszym serwisem aukcyjnym. Kiedy Allegro czasami ma problemy, to sytuację tę próbują wykorzystać inne serwisy. Tym razem zrobił to nowy clicXS.

Allegro padło - konkurencyjne clicXS.pl zareagowało natychmiast

ClicXS

Niedawno pisałem o nowym, serwisie aukcyjnym clicXS. Okazuje się, że serwis bacznie obserwuje poczynania swojego największego konkurenta. W czwartek Allegro przestało działać. Sytuację do wypromowania się na wpadce konkurenta błyskawicznie wykorzystał clicXS.

Propozycja clicXS dla allegrowiczów

Co zaproponował zawiedzionym użytkownikom Allegro clicXS? Każdy kto 8 i 9 września zarejestruje się w portalu aukcyjnym clicXS i dokona zakupu pakietu przynajmniej pięciu klików - otrzyma za darmo dodatkowe 20 proc. klików.

- Rozumiemy jak bardzo muszą cierpieć Klienci, którzy chcieli dziś dokonać zakupu produktów elektronicznych albo kosmetyków na portalu Allegro. Właśnie dlatego dziś zapraszamy ich jeszcze goręcej do wizyty na clicXS.pl - powiedział Tomasz Kułakowski, Prezes Zarządu clicXS.

Allegro nie straci?

Trzeba przyznać, że clicXS ma refleks i trzyma rękę na pulsie, ale raczej nie pomoże to odebrać klientów serwisowi Allegro.