Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Allegro: kategoria "Erotyka" i anonimowi kupujący

Platforma handlowa Allegro zdecydowała o utworzeniu nowej kategorii prezentowanej na stronie głównej serwisu. Akcesoria erotyczne dostępne do tej pory w ramach kategorii "Pozostałe" skupione będą teraz w jednym, specjalnie wyodrębnionym miejscu.

Platforma handlowa Allegro jest serwisem, w którym oferta "dla dorosłych" jest największa i najbardziej zróżnicowana w skali polskiego handlu internetowego. Uwzględniając Sklepy Allegro, w jej ofercie znaleźć możemy około 20 tys. przedmiotów tej kategorii. Ostatnie lata przyniosły znaczący rozwój rynku jeśli chodzi o handel tymi akcesoriami.

To właśnie jest głównym powodem zmian w tej kategorii - mówi Fabian Adaszewski z Grupy Allegro. Wraz z nową kategorią na Allegrowiczów czekają również inne zmiany. Zaproponowaliśmy im częściową anonimizację nazw przy zakupie przedmiotów z nowej kategorii. Oznacza to, że po zakupie na stronie nie będzie widoczna nazwa Kupującego. Tym samym zakupy będą odbywały się w sposób bardziej komfortowy i dyskretny. Wprowadzone zmiany to również nawiązanie do standardów prezentacji struktury kategorii obowiązujących w naszych innych serwisach - Ceneo.pl i CoKupić.pl.

Allegro: kategoria "Erotyka" i anonimowi kupujący

Jak zapowiada Adaszewski nowa struktura kategorii będzie lepiej dopasowana do potrzeb Allegrowiczów. Zostanie podzielona zgodnie z przeprowadzonymi analizami zapytań kierowanych przez użytkowników do wyszukiwarki. Zmianie ulegnie też nazewnictwo oraz podział podkategorii. Kierunki tych zmian serwis konsultował z grupą najaktywniejszych sprzedawców w tej kategorii.

Utworzenie kategorii "Erotyka" to również nowe narzędzia do promowania ofert. W formularzu sprzedaży będzie można skorzystać z opcji "Strona kategorii", dostępne będą również miniaturki przedmiotów. Całkowitą nowością jest pojawienie się wyników wyszukiwania w głównej wyszukiwarce Allegro, z której korzysta blisko 97% użytkowników serwisu.

Czytaj też:

Nowe Allegro: Podróż z przygodami