Agora: poszerzamy ofertę serwisów z branży nieruchomości

LoftLoft.pl prezentujący nieruchomości o wysokim standardzie, Rzeczowo.pl z informacjami o wzornictwie oraz Pokojowo.pl umożliwiający projektowanie wnętrz - to nowe serwisy, które dołączyły do oferty Agory poświęconej nieruchomościom.

Serwishttp://Loftloft.pl poświęcony jest tamatyce luksusowych nieruchomości. Zawiera artykuły o najnowszych inwestycjach i planach deweloperów, spektakularnych renowacjach oraz trendach panujących na rynku nieruchomości w Polsce.

Internauci znajdą w nim również informacje o luksusowym wyposażeniu wnętrz, a także przykłady wyjątkowych aranżacji w restauracjach, salonach spa oraz kawiarniach. Zawartość serwisu uzupełniona jest najciekawszymi ofertami luksusowych nieruchomości pochodzących z GazetaDom.pl.

Agora: poszerzamy ofertę serwisów z branży nieruchomości

Loftloft.pl

Agora: poszerzamy ofertę serwisów z branży nieruchomości
Dostepny w wersji testowejhttp://Pokojowo.pl stwarza każdemu internaucie możliwość spróbowania swych sił w profesji projektanta. Na stronie prezentowanych jest kilka modeli pomieszczeń, szeroka oferta mebli oraz akcesoriów niezbędnych do aranżacji wnętrz.

http://Rzeczowo.pl to z kolei internetowy tematyczny serwis z zakresu wzornictwa ("rzeczowo o designie"). Znajdują się w tam artykuły o najciekawszych projektach światowego i polskiego designu, historii wzornictwa, kultowych przedmiotach i ich autorach, a także informacje o wydarzeniach związanych z desingem. Ze szczególnych uwzględnieniem charakterystyki rzeczy funkcjonalnych i zarazem estetycznych.

Agora: poszerzamy ofertę serwisów z branży nieruchomości

Rzeczowo.pl

Serwisy Rzeczowo.pl, Loftloft.pl oraz Pokojowo.pl poszerzają ofertę serwisów tematycznych Agory poświęconych nieruchomościom, w której znajduje się Domosfera.pl, Bryla.pl oraz serwis GazetaDom.pl.

Źródło: http://press.gazeta.pl