Agent Travelplanet dostępny na platformie cyfrowej

Przygotowująca się do debiutu giełdowego firma Travelplanet.pl S.A. chce dotrzeć z nową ofertą do klientów za pośrednictwem telewizji cyfrowej. To kolejny krok ku ich pozyskaniu przy pomocy narzędzi innych niż internet i call center.

"Chcemy zdecydowanie poszerzać liczbę klientów korzystających z naszych usług, włączając w to osoby nie używające do tej pory internetu oraz komputera. Nadchodząca rewolucja TV cyfrowej w Polsce daje nowe możliwości realizacji tego celu" - podkreśla Jakub Mazur, dyrektor ds. rozwoju

i marketingu Travelplanet.pl.

Autorem platformy tele.DOM jest dostawca rozwiązań dla interaktywnej TV cyfrowej - firma Advanced Digital Broadcast [ADB] z Zielonej Góry. Dzięki nowej ofercie Travelplanet użytkownicy serwisu będą mogli skorzystać z funkcjonalności znanych z internetu: znaleźć czy kupić wczasy, zarezerwować bilet o każdej porze dnia i nocy. Ze względu na szybkość przesyłu informacji usługa umożliwia również korzystanie z ofert typu "Last minute".

Platforma tele.DOM jest łatwa w obsłudze. By skorzystać z oferowanych na niej usług wystarczy pilot lub opcjonalnie klawiatura bezprzewodowa, która ułatwia korzystanie z poczty elektronicznej, czy komunikatora. Przystawka do odbioru TV cyfrowej podłączana do zwykłego telewizora bazuje na Multimedialnej Platformie Domowej MHP.

Więcej o planach spółki w wywiadzie "Travelplanet: Klienci kupują emocjami".