AdSearch.pl w nowej odsłonie

Serwis systemu reklamy kontekstowej AdSearch.pl tworzony przez Interia.pl, czeską firmą Internet Billboard oraz sieć reklamową ArboMedia zmienił swą zawartość merytoryczną oraz oprawę graficzną.

Odświeżona graficznie strona AdSearch.pl zawiera teraz więcej informacji merytorycznych. Stworzone zostały m. in. nowe podstrony, informujące o sposobie działania systemu, a także flashowe prezentacje z lektorem, które krok po kroku przedstawiają proces zakładania wybranych kampanii reklamowych. Ponadto serwis wyposażono w rozbudowane, interaktywne centrum pomocy, zawierające zagadnienia związane z zakładaniem i optymalizacją kampanii, porady i wskazówki, FAQ oraz case studies.

System AdSearch.pl daje możliwość prowadzenia kampanii reklamy kontekstowej w wyszukiwarce google.interia.pl oraz w sieci kontekstowej, na którą składają się serwisy tematyczne Interia.pl oraz witryny wchodzące w skład ArboMedia. Poza standardowymi boksami tekstowymi istnieją również innowacyjne linki podkreślenia w tekście.

Wraz z nową odsłoną serwisu, rusza kampania promocyjna i aktywna sprzedaż zarówno regionalna - w sektorze MSP, jak i ukierunkowana na duże agencje reklamowe.