Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Abytaniej czyli promocje 2.0

Liczba działających serwisów Web 2.0 rośnie w lawinowym tempie. Dzisiaj oficjalnie pojawił się kolejny z nich - Abytaniej.pl. W zamierzeniach ma ułatwiać internautom wymianę informacji o promocjach i okazjach dostępnych w sklepach internetowych.

Na pierwszy rzut oka, nowopowstały serwis Abytaniej.pl jest bliźniaczo podobny do innych witryn newsowych roszczących sobie miano należenia do popularnego trendu Web 2.0 - takich jak digg.com czy jego polskie klony. Jedyną różnicą jest to, że zamiast ciekawymi informacjami internauci wymieniają się znalezionymi w sieci przecenami, promocjami, rabatami czy ofertami łączonymi.

Informacje o okazjach dodawane są przez użytkowników, a następnie, dzięki systemowi poleceń i komentarzy trafiają (lub nie) na główną stronę serwisu. Wszystko to już widzieliśmy, pytanie czy sformatowanie witryny jedynie pod promocje i oferty sklepowe przyniesie jej popularność czy wręcz odwrotnie - przecież na innych serwisach, możliwe jest dodawanie także takich informacji. Jakkolwiek się nie stanie jest to ciekawa inicjatywa. Trzymamy kciuki - mamy nadzieje, że Abytaniej.pl stanie się kolejną cegiełką w budowie zaufania polaków do zakupów internetowych.

***

Przeczytaj także: Porównywarki cen - okazja czyni kupca