Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

A.pl otwiera się na Olsztyn

W grudniu, delikatesy internetowe A.pl rozpoczęły działalność w drugim po Warszawie mieście. Partnerem A.pl jest Grupa Bomi, właściciel popularnej na Warmii i Mazurach sieci sklepów RAST.

"Rozpoczęcie działalności A.pl w grudniu było przemyślaną strategią. Zimowa aura, utrudnienia w ruchu spowodowane opadami śniegu, a także zatłoczone przed świętami tradycyjne sklepy zachęcają do przetestowania nowej w mieście możliwości zakupów online" - piszą w informacji prasowej przedstawiciele A.pl.

Już pierwsze dni funkcjonowania delikatesów przyniosły duże zainteresowanie naszą ofertą. Bez szerokiej kampanii marketingowej, liczba składanych zamówień jest wyższa od tej, którą przyjęliśmy w budżecie. Te wyniki pokazują, że e-commerce przestaje być domeną wielkich aglomeracji miejskich. Internet stał się na tyle popularnym medium, że w sieci Polacy kupują nie tylko elektronikę, ale również produkty spożywcze - komentuje Jakub Milewski, koordynator e-commerce w A.PL Internet S.A.

Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do mieszkańców Olsztyna. Przyznaję natomiast, że liczymy także na osoby, które urodziły się na Warmii, a obecnie pracują w Warszawie i z tego rynku znają nasze delikatesy. Wiem, że kilka podobnych zakupów miało już miejsce - mówi Grzegorz Bielecki, wiceprezes A.PL Internet S.A. - Zapewniamy również niski pułap darmowej dostawy. Przy pierwszych zakupach jest to 100 zł, przy kolejnych 150 zł. Bezpłatne jest również wniesienie zakupów prosto do mieszkania czy domu - dodaje.

Zakupy w delikatesach A.pl w kolejnym po Warszawie mieście są możliwe dzięki współpracy z Grupą Bomi, właścicielem m.in. sieci sklepów RAST w Olsztynie. Delikatesy internetowe akceptują także rabatowe karty Bomi/RAST.

W delikatesach A.pl dostępne są wszystkie produkty dostępne w tradycyjnej ofercie sklepów RAST.

Oferta dla mieszkańców Olsztyna to niemal 10 000 produktów.