A.pl otwiera się na Olsztyn

W grudniu, delikatesy internetowe A.pl rozpoczęły działalność w drugim po Warszawie mieście. Partnerem A.pl jest Grupa Bomi, właściciel popularnej na Warmii i Mazurach sieci sklepów RAST.

"Rozpoczęcie działalności A.pl w grudniu było przemyślaną strategią. Zimowa aura, utrudnienia w ruchu spowodowane opadami śniegu, a także zatłoczone przed świętami tradycyjne sklepy zachęcają do przetestowania nowej w mieście możliwości zakupów online" - piszą w informacji prasowej przedstawiciele A.pl.

Już pierwsze dni funkcjonowania delikatesów przyniosły duże zainteresowanie naszą ofertą. Bez szerokiej kampanii marketingowej, liczba składanych zamówień jest wyższa od tej, którą przyjęliśmy w budżecie. Te wyniki pokazują, że e-commerce przestaje być domeną wielkich aglomeracji miejskich. Internet stał się na tyle popularnym medium, że w sieci Polacy kupują nie tylko elektronikę, ale również produkty spożywcze - komentuje Jakub Milewski, koordynator e-commerce w A.PL Internet S.A.

Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do mieszkańców Olsztyna. Przyznaję natomiast, że liczymy także na osoby, które urodziły się na Warmii, a obecnie pracują w Warszawie i z tego rynku znają nasze delikatesy. Wiem, że kilka podobnych zakupów miało już miejsce - mówi Grzegorz Bielecki, wiceprezes A.PL Internet S.A. - Zapewniamy również niski pułap darmowej dostawy. Przy pierwszych zakupach jest to 100 zł, przy kolejnych 150 zł. Bezpłatne jest również wniesienie zakupów prosto do mieszkania czy domu - dodaje.

Zakupy w delikatesach A.pl w kolejnym po Warszawie mieście są możliwe dzięki współpracy z Grupą Bomi, właścicielem m.in. sieci sklepów RAST w Olsztynie. Delikatesy internetowe akceptują także rabatowe karty Bomi/RAST.

W delikatesach A.pl dostępne są wszystkie produkty dostępne w tradycyjnej ofercie sklepów RAST.

Oferta dla mieszkańców Olsztyna to niemal 10 000 produktów.