Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

7 dni z IDG.pl - odcinek 58

"7 dni z IDG.pl" to cotygodniowy program, w którym przedstawiamy najciekawsze wydarzenia z branży IT, które miały miejsce podczas minionego tygodnia. W programie znajdziecie informacje dotyczące nowości sprzętowych, imprez targowych oraz debiutujących gier i filmów, zarówno w Polsce, jak i na świecie. Zapraszamy!

Piratom w Polsce wiedzie się co raz gorzej. Świadczą o tym, między innymi, wyniki tegorocznych "Złotych Blach", czyli nagród dla najskuteczniej walczących z piractwem jednostek policyjnych, które we wtorek Koalicja Antypiracka przyznała po raz dziewiąty.

Japoński oddział Microsoftu zorganizował w piątek, w Tokio imprezę, by nadać jeszcze większy rozgłos nowemu systemowi operacyjnemu Windows Vista pośród najbardziej zaangażowanych użytkowników komputerów.

Magazyn Time, jeden z najbardziej opiniotwórczych magazynów na świecie, po raz kolejny przyznał tytuł człowieka roku. Zostałeś nim, Ty internuato, który rozwijasz internetowe treści i tworzysz wirtualne społeczności. "To Ty tworzysz Społeczeństwo Informacyjne. Witamy w Twoim świecie" - napisał Time. Okładkę magazynu ozdobił komputer, który w miejscu monitora miał lustro.

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o problemach, jakie pojawiają się przy użytkowaniu kontrolerów Wii. W wyniku dochodzenia obiecywanego przez prezesa Nintendo okazało się, że dostarczone przez producenta paski do wiimote`ów są wykonane z mało wytrzymałego materiału i bardzo często zrywają się.

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się czy osoba z którą rozmawiasz nie robi cię w "balona" to mamy coś dla ciebie. Dodatek do popularnego komunikatora internetowego Skype udostępniła firma KishKish. Jest to wykrywacz kłamstw działający na zasadzie analizy napięcia w głosie rozmówcy.