Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

7 dni z IDG.pl - odcinek 55

"7 dni z IDG.pl" to cotygodniowy program, w którym przedstawiamy najciekawsze wydarzenia z branży IT, które miały miejsce podczas minionego tygodnia. W programie znajdziecie informacje dotyczące nowości sprzętowych, imprez targowych oraz debiutujących gier i filmów, zarówno w Polsce, jak i na świecie. Zapraszamy!

Po ponad pięciu latach oczekiwań klienci biznesowi wreszcie mogą wejść w posiadanie finalnej wersji systemu Windows Vista. Użytkownicy indywidualni muszą się wstrzymać jeszcze na dwa miesiące.

Polskie oddziały Microsoftu i Novella zorganizowały pierwszą w historii wspólną konferencję, na której omówiono najważniejsze elementy porozumienia obu firm w sprawie wsparcia SUSE Linux i jego skutków dla polskiego rynku.

W miniony weekend do poznania ściągnęli wszyscy amatorzy elektronicznej rozrywki. Odbywała się tam największa w Polsce impreza poświęcona wyłącznie grom - targi Poznań Game Arena 2006.

W zeszły wtorek Wirtualna Polska przyznała Imperatory - nagrody dla gier, które zostały uznane za najlepsze, przez użytkowników serwisu www.gry.wp.pl.

Od dziś w sklepach znaleźć możemy najnowszą wersję polskiego programu antywirusowego MKS_Vir 2k7. O tym co ma do zaoferowania rozmawiamy z prezesem zarządu MKS Franciszkiem Kędzierskim.