7 dni z IDG.pl - odcinek 55

"7 dni z IDG.pl" to cotygodniowy program, w którym przedstawiamy najciekawsze wydarzenia z branży IT, które miały miejsce podczas minionego tygodnia. W programie znajdziecie informacje dotyczące nowości sprzętowych, imprez targowych oraz debiutujących gier i filmów, zarówno w Polsce, jak i na świecie. Zapraszamy!

Po ponad pięciu latach oczekiwań klienci biznesowi wreszcie mogą wejść w posiadanie finalnej wersji systemu Windows Vista. Użytkownicy indywidualni muszą się wstrzymać jeszcze na dwa miesiące.

Polskie oddziały Microsoftu i Novella zorganizowały pierwszą w historii wspólną konferencję, na której omówiono najważniejsze elementy porozumienia obu firm w sprawie wsparcia SUSE Linux i jego skutków dla polskiego rynku.

W miniony weekend do poznania ściągnęli wszyscy amatorzy elektronicznej rozrywki. Odbywała się tam największa w Polsce impreza poświęcona wyłącznie grom - targi Poznań Game Arena 2006.

W zeszły wtorek Wirtualna Polska przyznała Imperatory - nagrody dla gier, które zostały uznane za najlepsze, przez użytkowników serwisu www.gry.wp.pl.

Od dziś w sklepach znaleźć możemy najnowszą wersję polskiego programu antywirusowego MKS_Vir 2k7. O tym co ma do zaoferowania rozmawiamy z prezesem zarządu MKS Franciszkiem Kędzierskim.