Bezpieczeństwo albo pieniądze

Trend Micro, znany producent oprogramowania antywirusowego, zaoferował swoim klientom nowe, nietypowe zasady współpracy. Usługa Virus Response Service Level Agreement gwarantuje klientom, że firma w ciągu dwóch godzin dostarczy "szczepionkę" przeciw nowym wirusom lub, jeśli nie będzie w stanie jej przygotować, zapłaci wysoką karę.

Wydarzenia
27 lutego 2017 r.

Przebieg warsztatów opierać się będzie na analizie, wspólnie z uczestnikami, poszczególnych etapów tworzenia usług mobilnych z perspektywy...

Zarejestruj się
30-31 marca 2017 r.

Już po raz dziesiąty stowarzyszenia ISSA Polska, ISACA Warsaw Chapter oraz magazyn Computerworld zapraszają na konferencję SEMAFOR - Forum...

Zarejestruj się
Wysokość owych kar ma być różna, zależnie od tego, jaką formę współpracy wybiorą klienci. Jeśli będzie to umowa serwisowa Trend Micro Gold Support, kara wyniesie 1000 USD za każde zdarzenie, jeśli "Platinum" to firma będzie musiała zapłacić 2000 USD. W przypadku usługi "Diamond", w razie opóźnienia w przygotowaniu szczepionki dla dostarczonego przez klienta pliku, kara wyniesie 3000 USD.

Na razie, ile trzeba będzie zapłacić za poszczególne warianty usługi. Przedstawiciele Trend Micro zastrzegają jednak, że prawo do odszkodowań" będą mieli jedynie ci klienci, którzy będą na bieżąco uaktualniają aplikacje antywirusowe.

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.