Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Internet 2K12: Ranking polskich firm internetowych

Raport pozwala zapoznać się z profilem polskiego internauty oraz sposobem w jaki korzysta z najnowszych technologii. Katarzyna Siennicka, niezależna badaczka i etnografka opisuje zachowania Polaków w sieci i sposób konsumowania przez nich nowych treści. Nie zabrakło także omówienia najważniejszych fuzji na polskim rynku, wliczając w to wejście grupy Polskapresse na rynek zakupów grupowych oraz konsolidacji w segmencie internetowych sklepów spożywczych.

Raport koncentruje się na sprawach istotnych zarówno z punktu widzenia wydawcy jak i reklamodawcy, których interesy ścierają się na rynku reklamy. Próbą pogodzenia ich potrzeb jest szeroko omówiony Real Time Bidding, który pozwala wydawcom sprzedawać powierzchnię reklamową w modelu aukcyjnym. Model ten został omówiony w kontekście imponującego wzrostu reklamy internetowej w Polsce.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału podaj adres e-mail


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.