otoWakacje.pl z gastronomią

Gastronomia to nowy tematyczny dział ogłoszeń, o który wzbogacił swoją ofertę serwis otoWakacje.pl.

Nowa kategoria główna serwisu dostępna pod adresemhttp://otowakacje.pl/gastronomia , a także za pomocą wyszukiwarki oraz wyświetlana w zakładce "gdzie zjeść" przy ogłoszeniach z danej okolicy, adresowana jest do właścicieli pubów, restauracji czy punktów gastronomicznych zainteresowanych dotarciem ze swoją ofertą do osób wypoczywających poza swoim miejscem zamieszkania. Pozwala w szybki sposób zasięgnąć informacji na temat poszukiwanego obiektu gastronomicznego.

Kategorię uruchomiliśmy w odpowiedzi na sugestie naszych Użytkowników - mówi Katarzyna Nowaczyk, kierownik serwisu otoWakacje.pl. Dla turystów spędzających wakacje po raz pierwszy w danej okolicy, możliwość szybkiego znalezienia ciekawych miejsc kulinarnych jest dużym udogodnieniem.

Dodawanie ogłoszeń jest bezpłatne w czasie do 31 sierpnia. Na ogłoszenia roczne aktywowane we wrześniu i październiku serwis udzieli 50% rabatu.

Serwis otoWakacje.pl, który wyodrębniony został z AlleWakacje.pl w kwietniu 2009 r. wg majowej fali badania Megapanel PBI/Gemius odwiedziło 129 tys. użytkowników. Oferty z otoWakacje.pl są jednak wyświetlane we flagowym serwisie Grupy - na platformie Allegro.pl.