neostrada tp: 3 miesiące za 3 złote

Od początku listopada, Telekomunikacja Polska oferuje nowym użytkownikom neostrady tp, możliwość korzystania z tej usługi za miesięczną opłatą w wysokości 1 zł + VAT, przez okres maksymalnie 3 miesięcy.

Promocja będzie trwać do końca 2004 roku i w zależności od opcji neostrady tp, na którą się zdecydujemy, czas korzystania z usługi za 1 zł + VAT miesięcznie, wynosić będzie:

- dla opcji 128: miesiąc

- dla opcji 512: dwa miesiące

- dla opcji 1024: trzy miesiące

Okres promocyjny rozpoczyna się z dniem rejestracji usługi. Z oferty mogą skorzystać wszyscy klienci, którzy zamówią neostradę tp na czas określony - podpiszą umowę na okres 12 miesięcy.

Z początkiem listopada, dla dotychczasowych klientów neostrady tp, rozpoczyna się także inna promocja o nazwie "Więcej za mniej". Jeśli przykładowo klient korzystający do tej pory z neostrady tp 128 wybierze opcję 512, przez pierwsze trzydzieści dni będzie płacił jak za opcję 128 - czyli 59 zł. Podobnie będzie w przypadku zmiany usługi z opcji 512 na 1024 (tu pierwsze trzydzieści dni będzie kosztowało 99 zł - czyli tyle ile kosztuje wersja 512).

Z promocji będą mogli skorzystać klienci, podpisujący aneksy do umów na czas określony tj. 12 miesięcy. Promocja "Więcej za mniej" zakończy się 31 grudnia 2004 r.

Więcej informacji: neostrada tp