isens dla Media Markt

Serwis internetowy przygotowany przez agencję isens jest pierwszym projektem przygotowanym dla sieci Media Markt po wygraniu przez agencję przetargu na internetową obsługę tej firmy.

Każdy z 31 marketów posiada indywidualną stronę internetową. Treść serwisu podzielona jest na korporacyjną i przypisaną konkretnemu marketowi.

Jak czytamy w komunikacie, na stronach można skorzystać z wyszukiwarki pozwalającej odnaleźć produkt według grupy, kategorii, podkategorii i jego parametrów. Istnieje także możliwość porównywania produktów ze sobą. W dziale Zapowiedzi pokazane są filmy, gry i płyty, jakie znajdą się w najbliższym czasie w sprzedaży w sklepach Media Markt.

System CMS umożliwia administratorom dostosowanie treści reklamowych do konkretnych, lokalnych akcji promocyjnych. Na każdej ze stron lokalnych wykorzystany został mechanizm geolokalizacji Google, odszukujący na mapie położenie wybranego marketu.

W serwisie zastosowano personalizację neswletterów, które są dostosowane do wieku użytkowników: poniżej 15 lat, 15 - 25 lat, 25 - 40 i powyżej 40 lat.

http://www.mediamarkt.pl/wybor/