isens dla Media Markt

Serwis internetowy przygotowany przez agencję isens jest pierwszym projektem przygotowanym dla sieci Media Markt po wygraniu przez agencję przetargu na internetową obsługę tej firmy.

Każdy z 31 marketów posiada indywidualną stronę internetową. Treść serwisu podzielona jest na korporacyjną i przypisaną konkretnemu marketowi.

Jak czytamy w komunikacie, na stronach można skorzystać z wyszukiwarki pozwalającej odnaleźć produkt według grupy, kategorii, podkategorii i jego parametrów. Istnieje także możliwość porównywania produktów ze sobą. W dziale Zapowiedzi pokazane są filmy, gry i płyty, jakie znajdą się w najbliższym czasie w sprzedaży w sklepach Media Markt.

System umożliwia administratorom dostosowanie treści reklamowych do konkretnych, lokalnych akcji promocyjnych. Na każdej ze stron lokalnych wykorzystany został mechanizm geolokalizacji Google, odszukujący na mapie położenie wybranego marketu.

W serwisie zastosowano personalizację neswletterów, które są dostosowane do wieku użytkowników: poniżej 15 lat, 15 - 25 lat, 25 - 40 i powyżej 40 lat.

http://www.mediamarkt.pl/wybor/