ipla 2.0 - kanał tematyczny i płatne funkcje

Dziś premiera nowej wersji telewizji internetowej ipla (ipla 2.0 beta) oferującej między innymi pierwszy kanał tematyczny - ipla sport oraz dodatkowe, płatne funkcje.

Pierwszym kanałem tematycznym uruchomionym w ipla jest ipla sport. Nowy kanał to propozycja zbliżona do kanałów znanych z telewizji tradycyjnej, posiadających ramówkę. Zawierać będzie transmisje na żywo, powtórki i materiały studyjne.

Obecnie ipla sport proponuje dziennie nawet 10 godzin transmisji na żywo z boisk i hal, w których odbywają się najciekawsze spotkania sportowe sezonu. W kanale tematycznym znajdą się również wybrane materiały VOD. Są to specjalnie wybrane propozycje z biblioteki ipla, powiązane tematycznie z kanałem.

Autor i właściciel aplikacji - firma Redefine, wprowadziła z iplą 2.0 także nowy sposób monetyzacji swojej usługi. Użytkownicy którzy nie chcą oglądać reklam komercyjnych mogą od teraz wykupić konto VIP. Posiadacze tego konta mogą na żywo oglądać w ipla stacje telewizyjne jak Polsat News i TV Biznes.

Startowi nowego kanału tematycznego ipla sport towarzyszy kampania telewizyjna emitowana w wybranych stacjach z grupy Polsat.