Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

iStore.pl wsparte przez Allegro i Ceneo

Należąca do Grupy Allegro platforma iStore.pl świadcząca usługi hostingu oprogramowania e-commerce wprowadza istotne zmiany. Mają się one przysłużyć zarówno użytkownikom Allegro, jak i właścicielom sklepów korzystających z oprogramowania serwisu.

iStore.pl wprowadza w sklepach możliwość logowania loginem Allegro, dzięki czemu kupujący będą mogli dokonywać zakupów używając swojego "allegrowego" konta.

Ponadto zostaną oni objęci, znanym już z Allegro.pl, Programem Ochrony Kupujących. Zapewnia on rekompensatę nawet do 10.000 zł w przypadku, gdy kupujący zapłacili za towar, ale go nie otrzymali lub otrzymali towar, który znacznie różni się od opisanego w ofercie.

"Dzięki programowi sklepy zyskują zaufanie Kupujących, którzy otrzymują gwarancję bezpieczeństwa zakupów" - czytamy w infiormacji prasowej.

iStore.pl wsparte przez Allegro i Ceneo
Jedną z kluczowych zmian jest bezpłatna integracja z Ceneo.pl - największą polską porównywarką cen - mówi Tomasz Cynar, menedżer iStore.pl. - Sklep nie będzie obciążany żadnymi kosztami ze strony Ceneo.pl tytułem korzystania z tej funkcjonalności. Produkty ze sklepów iStore.pl pojawiać się będą automatycznie w Ceneo.pl, dzięki czemu sklepy zyskają miliony potencjalnych Kupujących. Na uwagę zasługuje również fakt, iż wszelkie formalności dotyczące sklepu i porównywarki będzie można odtąd realizować w jednym miejscu" - dodaje Cynar.

Wprowadzono także nowy wygląd sklepów iStore. "W celu zapewnienia sklepom wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania, oprogramowanie zostało znacznie zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarki Google" - czytamy w informacji prasowej.

Jak informuje iStore zmienia się również formuła współpracy dotycząca opłat za hosting e-sklepów. Dotychczasowy model abonamentowy zastąpiony będzie modelem prowizyjnym, znanym już doskonale Użytkownikom Allegro.

Wprowadzamy atrakcyjne, niskie stawki prowizji, stanowiące procent od wartości zamówienia - mówi Cynar. - Zmieniają się one elastycznie, w zależności od kategorii. Istotnym jest fakt, iż w ramach opłat dostarczamy sklepom bardzo unikalne, a co za tym idzie wartościowe możliwości, jak dotarcie do kilku milionów użytkowników Ceneo.pl czy Program Ochrony Kupujących, gwarantujący zaufanie i bezpieczeństwo Kupujących. Oczywiście sklep będzie miał możliwość ubiegania się o zwrot prowizji, jeśli zamówienie nie zostanie zrealizowane - dodaje. Naszą ideą jest dostarczenie sklepom tego, co lubią i czego potrzebują najbardziej - transakcji.

Czytaj też: www.sklep.na.allegro.pl