iPhone 3.0 - zobacz nowe funkcje na zdjęciach

iPhone OS 3.0 ma odmienić wizerunek jednego z najbardziej pożądanych telefonów na świecie. Na razie system iPhone OS 3.0 znajduje się jeszcze w fazie beta, ale już teraz sądzimy, że użytkownicy go pokochają: będą i MMS-y, i wyszukiwanie po treściach zgromadzonych w urządzeniu (Spotlight), wielozadaniowy Bluetooth i usprawniona nawigacja. W naszej galerii prezentujemy poszczególne wersje aktualizacji iPhone 3.0. Zobaczcie jak to będzie wyglądać w praktyce!

Targi WWDC i wystąpienie Apple przyniosły mnóstwo ciekawych nowości. Wystarczy powiedzieć, że firma zapowiedziała nowego iPhone 3G S, nową linię 15-calowych MacBooków i 13-calowych MacBooków Pro, aktualizację iPhone 3.0 i dziesiątki aplikacji do AppStore oraz system Snow Leopard i przeglądarkę Safari 4.

Wystąpienie rozpoczęło się jednak od prezentacji aktualizacji iPhone 3.0, która ma według Apple zrewolucjonizować świat iPhone'a 3G. Przypomnijmy: iPhone OS 3.0 to według Apple 100 nowych funkcji za darmo oraz aplikacje typu TomTom i Zipcar w AppStore. Premiera już 17 czerwca.

Galeria: Zobaczcie jak wyglądają wybrane funkcje iPhone OS 3.0