iPad oficjalnie w Polsce

We wtorek, iPad pojawi się w sieci salonów Apple Premium Reseller - iSpot. Najtańszy model może kosztować 2700 złotych, a choć minęło już siedem miesięcy od światowej premiery, tablet Apple w oficjalnej dystrybucji jest szansą na urządzenie wraz z gwarancją i polskim serwisem technicznym.

Apple iPad wchodzi do Polski jako światowy lider wśród tabletów.

Polecamy:

Trochę szkoda, że sprzęt Apple trafia do Polski dopiero w listopadzie, kiedy na świecie mówi się już o iPadzie 2 z nowym ekranem, dwiema kamerami i złączami USB. Może jednak rosnącą popularność sprawi, że korporacja zwróci na nas większą uwagę?

Data premiery iPada dość długo pozostawała tajemnicą. Na szczęście, iSpot rozesłał niedawno reklamę, która wyraźnie wskazuje na wejście tabletu na polski rynek.

W reklamie, sieć sklepów poleca atrakcyjne dodatki, pisząc że "we wtorek będziemy ich potrzebować". Nasza redakcja przeprowadziła zwiady w iSpocie w stołecznym centrum handlowym Promenada. Z rozmowy wynika, że najtańszy model iPada pojawi się w Polsce z ceną 2700 złotych.

Troszkę dużo, jeśli wspomnimy, że Apple obcięło w piątek ceny iPadów do 458 dolarów. Wyszukiwarka Google przelicza, że to jakieś 1400 zł - znacznie mniej niż planowana cena w iSpocie.

Z ostatniej chwili: portal Tablet-Online.pl dotarł do prawdopodobnych cen tabletów Apple iPad w iSource (drugi premium reseller iPada w Polsce). Jest lepiej niż sądziliśmy!

Ceny brutto

  • Apple iPad Wi-Fi 16GB - 2099 złotych
  • Apple iPad Wi-Fi + 3G 16GB - 2499 złotych
  • Apple iPad Wi-Fi 32GB - 2499 złotych
  • Apple iPad Wi-Fi + 3G 32GB - 2899 złotych
  • Apple iPad Wi-Fi 64GB - 2899 złotych
  • Apple iPad Wi-Fi + 3G 64GB - 3299 złotych
Aktualizacja: 29 listopada 2010 14:25

Informacja na temat cen iPada w oficjalnej sprzedaży.