iPad 2 - już dziś konferencja Apple

W srodę o godzinę 19-tej polskiego czasu, w San Francisco odbędzie się spotkanie prasowe Apple. Wiele wskazuje na to, że głównym tematem imprezy będzie następca "króla tabletów" - iPada.

iPad 2 - już dziś konferencja Apple
Jeszcze dziś w idg.pl pojawi się relacja z konferencji i wszystkie najważniejsze informacje, które przekaże Apple. Firma w wielkiej tajemnicy skrywa cel spotkania. Zaproszenie do Yerba Buena Center for the Arts zawiera tylko enigmatyczne: "Przyjdź i zobacz, czego rokiem będzie rok 2011".

iPad 2 od 11 marca w sprzedaży! Więcej: Apple iPad 2 - nowy król tabletów.

Czy mowa tu o kolejnym iPadzie? Prawie dokładnie rok temu, Apple w tym samym miejscu ogłosiło nowego "króla" urządzeń mobilnych. Spotkanie prowadził wtedy sam Steve Jobs, lecz czy dziś wystarczy mu zdrowia, by wziąć udział w jednym z najciekawszych wydarzeń roku?

Niemiecki Amazon był sprawcą "przecieku", który szybko obiegł internet. Według usuniętej już informacji, która pojawiła się w sklepie, Apple iPad 2 ma kosztować 499 euro, czyli tyle samo, co iPad 1 + 16GB + WiFi w dzień premiery. Nowy tablet miałby też korzystać z procesora o taktowaniu 1,2 GHz.

Dziś wieczorem dowiemy się ile w tym wszystkim prawdy. Poznamy odpowiedzi na wiele ciekawych pytań. Ile będzie kamer? Jaka rozdzielczość? Czy będzie to odświeżenie iPada czy rewolucja? Czy pojawią się jakieś nowe świetne aplikacje?

iPad 2 od 25 marca w Polsce! Więcej: Polska premiera Apple iPad 2 - już wiemy kiedy!.