iButik.pl - ogłoszenia dla kobiet od o2.pl

o2.pl rozszerza swoją ofertę serwisów ogłoszeniowych. Do najDom.pl , najAuto.pl dołącza kolejny - ibutik.pl adresowany do sprzedawców handlujących produktami dla kobiet: odzieżą, akcesoriami, biżuterią, wyposażeniem wnętrz czy artukułami dla dzieci.

http://ibutik.pl , najnowszy projekt ze stajni o2.pl, jest bezpłatnym serwisem ogłoszeniowym kierowanym zarówno do sprzedawców profesjonalnych jak i zwykłych użytkowników szukających kupca na produkty używane. Jego wyróżnikiem jest ścisła segmentacja - zawierać ma ogłoszenia o produktach adresowanych szczególnie do kobiet: odzieży, akcesoriów, biżuterii, mebli, wyposażenia wnętrz, artykułów dziecięcych i innych. Nic dziwnego, że akurat płeć piękna jest docelową grupą odbiorców ogłoszeń z ibutik.pl - o2.pl ma mocną pozycję w segmencie kobiecym posiadając w swym portfolio m. in. Kafeteria.pl, Pudelek.pl, Samosia.pl, Snobka.pl, Kowbojki.pl.

ibutik.pl w typowej dla o2.pl nieskomplikowanej graficznie stylistyce oferuje możliwość bezpłatnego dodawania ogłoszeń oraz ich wyszukanie za pośrednictwem kategorii tematycznych (np. bielizna, ciuchy, meble, ciążowe, torebki i plecaki oraz XXL dla puszystych).

iButik.pl - ogłoszenia dla kobiet od o2.pl
Twórcy projektu wyraźnie deklarują, że ich aspiracją jest konkurowanie z największymi graczami rynku ogłoszeniowego i e-commerce: Allegro, eBay. Czy aktywna promocja serwisu realizowana w ciągu najbliższych 2 miesięcy i kierowana do aktywnych w sieci sprzedawców przyniesie rezultaty? Jak na razie ilość ogłoszeń w ibutik.pl jest skromna (w całym serwisie niewiele ponad 1000 anonsów), zwłaszcza gdy porówna się ją z tym co oferuje konkurencja (np. w kategorii odzież damska na Allegro znajduje się dziś ponad 370 tys. ofert). Biorąc jednak pod uwagę fakt, że tych 1000 ogłoszeń zostało dodanych do ibutik.pl w ciągu 6 godzin - prosta i bezpłatna ogłoszeniowa oferta od o2.pl już niedługo stać się może faktycznie realną alternatywą dla płatnych platform.